خدمات چاپ

این شرکت علاوه بر تولید ظروف صنعتی پلاستیک ، خود را به واحد چاپ سیلک مجهز نموده و قادر است تا تعداد 5 رنگ را روی محصولات خود چاپ نماید.

مزایای چاپ

  • زیبایی محصول
  • تبلیغ ماندگار محصول
  • صرفه جویی در هزینه چاپ Lable
  • صرفه جویی در پرداخت هزینه اپراتور جهت نصب Lable
  • منحصر بودن محصول در بازار،حفظ اصالت و از بین رفتن زمینه های تقلبی

ضمنا” مفتخریم اعلام نمائیم طراحی ، ساخت فیلم ، زینک ، شابلون و چاپ با کیفیت عالی در واحد چاپ مستقر در کارخانه انجام میگردد و این امر باعث صرفه جویی در هزینه چاپ برای مشتریان میباشد .

چاپ سیلک اسکرین : چاپ سیلک روشی برای چاپ تصویر است که در این روش از توری با سوراخهای بسیار ریز استفاده میشود، توری در قالبی ثابت میماند ، سپس تصویر مورد نظر روی این توری نقش میبندد، بخشهایی از تصویر که نباید رنگی یا چاپ شود با ماده ای مسدود کننده مانند موم پوشیده مشود .این قالب توری را دراین حالت شابلون یا کلیشه مینامند، سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک یا غلطک به سطح چاپ شونده منتقل میکنند، رنگ یا مرکب فقط از بخشهایی که مسدود نشده به سطح چاپ شونده منتقل و تصویر روی آن ظاهر میگردد.

با این روش میتوان بر روی سطوح مختلف چاپهای تک رنگ یا چند رنگ ایجاد کرد. همچنین با چاپ سیلک میتوان روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح نیز چاپ نمود که از این نظر در بین روشهای چاپی منحصر به فرد است ،چاپ سیلک سابقه ای چند هزار ساله دارد و گفته میشود اولین بار در ژاپن اختراع وابداع شده است .